Menu

Z aparatem w plecaku

Fotograficzno - turystycznie czyli subiektywe spojrzenie na świat przez obiektyw aparatu Fotografia - Piotr Trojanowicz

Witam

        Mam na imię Piotr i zapraszam do świata widzianego z perspektywy obiektywu mojego aparatu.  Fotografią interesuję się od dawna, już w czasie szkoły średniej należałem do szkolnego koła fotograficznego, gdzie ćwiczyłem warsztat fotografii analogowej czarno-białej, pracując aparatami Smiena i Zenit 11 oraz w ciemni przy powiększalniku Krokus. Z czasem sprzęt się zmienił z analogu na cyfrowy ale pasja pozostała ta sama. Swoje umiejętności poszerzałem również na warsztatach fotograficznych. 

Fotografia to mój sposób na odreagowanie i oderwanie się od zgiełku codzienności.

Chcąc podzielić się moją  fotograficzną pasją, zrodziła się idea tego fotobloga. Aparat fotograficzny towarzyszy mi w każdej wyprawie a robiąc zdjęcia po zmroku lub przy słabym świetle staram się uchwycić klimat chwili.

Klikając w poszczególne kategorie znajdziecie tu wyselekcjonowane i podzielone tematycznie galerie zdjęć mojego autorstwa. Obszary fotograficzne które tu zobaczycie to zdjęcia nocne i  krajobrazy. Znajdziecie tu również zdjęcia na których postaram się pokazać uroki, wydarzenia i życie miasta Jelcz-Laskowice.

Mam nadzieję, że umieszczone tutaj zdjęcia, znajdą swoich odbiorców, którzy pozostawią komentarz, wyrażając swoją opinię na ich temat.

            Zdjęcia, zamieszczone na tej stronie internetowej są wyłącznie mojego autorstwa. Kopiowanie  i rozpowszechnianie fotografii bez mojej zgody jest zabronione. Jeżeli jesteś zainteresowany, wykorzystaniem moich zdjęć w celach komercyjnych lub niekomercyjnych, skontaktuj się ze mną w celu uzgodnienia warunków.

Moje osiągnięcia:

     

 - 3 miejsce w konkursie fotograficznym "Co w duszy gra" - 2011

http://digitalcamerapolska.pl/zdjecia-zwyciezcow-konkursu-fundacji-kuznia-art/


 

- 9 miejsce w II etapie Ligi Foto-Kuriera 2013 "Czerwony", publikacja w nr 2/2013 Foto-Kurier www.foto-kurier.pl, Zdjęcie polecane przez redakcję Foto-Kurier

 

- Zdjęcie zostało dodane do kalendarza  Foto-Kuriera na 2014 rok.

Kalendarz Foto-Kurier 2014

     

ZAUWAŻONE I DOCENIONE PRZEZ UŻYTKOWNIKÓW GALERII DIGITALCAMERAPOLSKA

   
     
     
     

Moje zdjęcia można zobaczyć również tutaj:

www.piotrtrojanowicz.manifo.pl

Picassa Web Album

 http://galeria.digitalcamerapolska.pl

KONTAKT

  Wyślij e-mail

  

© Z aparatem w plecaku
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci