Menu

Z aparatem w plecaku

Fotograficzno - turystycznie czyli subiektywe spojrzenie na świat przez obiektyw aparatu Fotografia - Piotr Trojanowicz

Wszystko

Kromlau

fotopitex

Kilka kilometrów od Parku Mużakowskiego (zdjęcia w poprzednim wpisie) po przekroczeniu granicy Niemiec znajduje się malownicze miejsce, Park Kromlau z główną atrakcją bazaltowym mostem, który razem z odbiciem w wodzie tworzy okrąg.

DSC_8213DSC_8223DSC_8240DSC_8219DSC_8214

J-Lce w zimowej odsłonie - pierwsze zdjęcia w 2016

fotopitex

Witam w 2016 i życzę wszystkim wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :) 

01.01.2016 zima nas ładnie powitała, poniżej klika zdjęć miasta Jelcz-Laskowice w zimowo świątecznej odsłonie i tym cyklem zdjęć chciałbym zapoczątkować "Projekt 52" czyli 52 zdjęcia przypadające po jednym (lub więcej) na każdy tydzień w 2016 roku, projekt prowadzony będzie głównie na stronie facebookowej www.facebook.com/TrojanowiczPiotr - kto jeszcze nie polubił, zapraszam, a tutaj fotograficznie-turystycznie z subiektywnym spojrzeniem na świat przez obiektyw mojego aparatu.

Mam nadzieję, że w tym roku uda się odwiedzić kilka ciekawych miejsc i oczywiście je uwiecznić. Mam również nadzieję na doskonalenie swojego warsztatu oraz na równie dużą ilość odwiedzin na fotoblogu i stronie co w poprzednim roku. Dziękuję wszystkim, odwiedzającym, komentującym i lubiącym oraz tym wpadającym tylko na chwilę :)

p.s wszystkie adresy gdzie można zobaczyć moje zdjęcia:

oczywiście tutaj: www.fotopitex.blox.pl

bądź na bieżąco: www.facebook.com/TrojanowiczPiotr

portfolio: piotrtrojanoiwcz.manifo.pl

Pozdrawiam serdecznie

Piotr

DSC_7116DSC_7117DSC_7120DSC_7122DSC_7112DSC_7110

 

© Z aparatem w plecaku
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci